Знайомство учнів школи із сучасною французькою письменницею Рашель Хаусфатер

16 вересня 2016 року у рамках Форуму видавців, що проходив у Львові, організовано чудове знайомство учнів школи із сучасною французькою письменницею Рашель Хаусфатер. Під час зустрічі спілкувалися, спільно перечитували рядки творів, аналізували героїв...Атмосфера була невимушеною, теплою, цікавою...Авторка радо поділилася з дітьми своїми задумами, думками про те, як народжуються свіжі теми, сюжети. Як виявилося, твори Рашель входять до шкільної програми французьких учнів. Висловлюємо щиру подяку Французькому Альянсу за живе спілкування з художнім словом. Серед гостей був присутнім аташе з питань культури Посольства Франції (м.Київ), якому дуже сподобалася школа...з радістю запрошуємо ще до нашого навчального закладу.