У травні 2016 року Товариством Лева (м. Львів) та Фондом Освіта для демократії (м. Варшава) оголошувався конкурс на участь у тренінг для українських та польських учителів. Було подано понад 150 заявок, серед яких обрано трохи більше десятка. Наша школа успішно пройшла відбір, тому у червні 2016 року директор школи Наталя Миронівна Ништа представляла навчальний заклад під час українсько-польської зустрічі у Варшаві (Сватка).

Відбулося знайомство між школами, нашим партнером стало об'єднання шкіл №118 (гімназія та ліцей) м. Варшави.

Програма заходу передбачала планування спільного проекту, знаходження можливостей для його подальшого фінансування.

Щиро сподіваємося на дієву співпрацю із школою-партнером з Варшави та сталу програму обмінів.

/Files/images/svatka/IMG_1824.JPG

/Files/images/svatka/IMG_1826.JPG