FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Захистимо себе та своїх дітей від вірусів!

/Files/images/6_korisna_nformatsya/7_poradi_shklno_medsestri/2019-nCoV_Final-1-1-scaled.jpg

/Files/images/6_korisna_nformatsya/7_poradi_shklno_medsestri/2019-nCoV_Final-1-2-scaled.jpg

/Files/images/6_korisna_nformatsya/7_poradi_shklno_medsestri/2019-nCoV_Final-1-3-scaled.jpg

/Files/images/6_korisna_nformatsya/7_poradi_shklno_medsestri/2019-nCoV_Final-1-4-scaled.jpg

/Files/images/6_korisna_nformatsya/7_poradi_shklno_medsestri/2019-nCoV_Final-1-5-scaled.jpg

/Files/images/6_korisna_nformatsya/7_poradi_shklno_medsestri/2019-nCoV_Final-1-6-scaled.jpg

Проблема, над якою працює школа:

«Формування освітнього середовища школи як джерела реалізації сучасної компетенції особистості учня шляхом побудови міцної співпраці адміністрації школи, педагогічного колективу, учнівської, батьківської громадськості»

Пам'ятка з профілактики грипу!!

ГРІ - це велика група гострих вірусних захворювань, які характеризуються повітряно-крапельним шляхом передачі та переважним ураженням верхніх дихальних шляхів. Грип є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливість якого у надзвичайно швидкому поширенні і вираженій інтоксикації.Механізм передачі вірусу грипу - повітряно-крапельний. Грип може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем.

Профілактика захворювань.

Профілактичні заходи спрямовані насамперед для підвищення резистентності організму до дії збудників грипу, а також інших ГРІ та ГРЗ.

Вірус грипу небезпечний, але не всесильний. Можна легко уникнути зараження грипом навіть під час епідемії, якщо дотримуватися кількох простих речей:

1. Уникати місць скупчення людей.

2. Користуватися одноразовими масками при необхідності.

3. Регулярно провітрювати приміщення та проводити вологе прибирання.

4. Повноцінно харчуватися, з включенням вітамінів у природному вигляді, уникати перевтоми.

5. Дотримуватися чистоти рук.

6. Прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання.

7. Користуватися тільки одноразовими серветками та рушниками.

8. Залишатися вдома при перших ознаках хвороби та звертатися за медичною допомогою до лікаря.

9. Ізолювати хворого вдома при можливості в окреме приміщення.

10. Не допускати до відвідування організованих колективів дітей з ознаками респіраторної інфекції.

11. Широко застосовувати засоби нетрадиційної (народної) медицини, гомеопатичні препарати, оксолінову мазь.

На що необхідно звернути увагу: - Існують деякі особливості клінічного перебігу грипу у різних вікових группах. У дітей молодшого віку передусім можуть з'явитися симптоми нейротоксикозу (блювання, судоми) навіть на тлі субфебрильної температури тіла. У осіб похилого віку на тлі ГРВІ загострюються серцево-судинні захворювання, активуються хронічні вогнища інфекції, що суттєво впливає на клінічні прояви грипу. - Захворювання здебільшого починається гостро, з проявів загальної інтоксикації (озноб, відчуття жару, сильний головний біль, біль в очах). Хворого турбують загальна слабкість, ломота в попереку, крижах, суглобах, м'язовий біль, порушується сон. Привертає увагу вигляд обличчя хворого: гіперемія, одутлість, блискучі очі — загалом воно нагадує обличчя заплаканої дитини. Інкубаційний період при грипі коливається від декількох годин до 3 діб. - Здебільшого на другу добу хвороби з'являється сухий кашель, починає турбувати біль у грудях. На 3-5 добу кашель м'якшає, з'являється незначна кількість слизового мокротиння. Носове дихання порушене через набряк слизової оболонки. - Вже в перші години температура тіла може сягати 39-40°С, утримуватись на такому рівні 2-3 доби. Проте, якщо в подальшому гарячка продовжується або розвивається її друга хвиля (загалом триває довше 5-7 діб), це свідчить про розвиток бактеріальних ускладнень. - Лікування ГРВІ та грипу є складною проблемою, тому його має визначати лікар. Не потрібно займатись самолікуванням, це небезпечно! При своєчасному і правильному лікуванні хвороба закінчується повним одужанням.
Кiлькiсть переглядiв: 1395