Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка 2023
Вітаємо наших надзвичайно талановитих ліцеїстів, які стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка: І місце - Ладанюк Марія, учениця 5-Б класу (вч. Лоза О. П.); ІІІ місце - Яріш Андріана, учениця 6-Б класу (вч. Гуменюк Я. Р.); І місце - Орлянська Єва, учениця 8-Б класу (вч. Лоза О. П.)
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика 2023
Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Швед Аліса, учениця 3-Б класу (вч. Поритко О. В.); Ладанюк Марія, учениця 5-Б класу (вч. Лоза О. П.); Орлянська Єва, учениця 8-Б класу (вч. Лоза О. П.); Івахнюк Богдан, учень 11 класу (вч. Лоза О. П.)
Участь учнів ліцею у олімпіадах та конкурсах в 2020-2021 н.р.
- Залучення учнів 7-11-их класів до інтернет-олімпіад та інтернет-конкурсів з української мови і літератури на сайті naurok.com.ua, Павлюк Остап, І місце.
- Чемпіонат районів Львова з кібершахів, Пукова Катерина, ІІ місце.
- Участь у міському конкурсі коміксів з використанням власне українських слів, Павлюк Марко, І місце.
- Участь у міському конкурсі відеороликів про дослідження життя і творчості Лесі Українки “Фортепіано у житті неймовірно талановитої з дитинства Лариси Косач (Лесі Українки)”, Романів Соломія, ІІ місце.
- Чемпіонат районів Львова з кібершахів, Пукова Катерина, ІІ місце.
- Участь у міському конкурсі мультиплікаційних фільмів за віршами Тараса Шевченка.
- Участь у Всеукраїнському українознавчому конкурсі “Соняшник”.
- Проведення конкурсів “Кенгуру” та “Колосок” - осінній і весняний, передплата журналу «Колосок» на бібліотеку ліцею.
- Участь у інтернет-олімпіадах та у І турі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Вітаємо призера ІІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2019-2020 н.р. Марка Назарова, учня 7-Б класу та його наставника Василишин Олександру Мирославівну, вчителя математики. Бажаємо вам нових здобутків!
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх наставників у 2019-2020 н.р.!
З української мови – Угринович Олеся (11 кл) – ІІІ місце, вчитель О.Лоза;
з французької мови – Хуткий Володимир (8 кл) – ІІ місце, вчитель Л.Пришляк; Свищ Вікторія (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Л.Гошко;
з англійської мови – Свищ Вікторія (10 кл.) – ІІ місце, вчитель М.Тимчук; Угринович Олеся (11 кл.) – ІІІ місце, вчитель І.Дуфанець;
з фізики - Олеся Угринович (11 кл.) - ІІІ місце, вчитель Т.Лемик;
з географії - Павло Ферій (8 кл.) - ІІ місце, вчитель Н.Кріт;
з трудового навчання - Швець Вікторія (9-Б кл.) – ІІІ місце, Пастернак Роксолана (11 кл.) – ІІІ місце, вчитель Н.Кізан;
Особливо результативною була участь команди ліцею з математики – Грабовська Марія (6-Б кл.) - ІІІ місце, вчитель І.Ткач; Назаров Марко (7-Б кл.) - ІІ місце, Павло Ферій (8 кл.) - ІІ місце, Назаров Данило (10 кл.) - ІІ місце, вчитель О.Василишин.
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та районних конкурсів-захистів учнівських проектних, дослідницьких та пошукових робіт у 2016 – 2017 н.р.
№з/п | Предмет | Прізвище, ім‘я учня | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Географія | Р.Пастернак | 8 | ІІІ | Н.Кріт |
2. | Французька мова | Р.Мисько І.Хутка Р.Данилів С.Махнюк | 10 10 10 11 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІ | Х.Лукасевич Х.Лукасевич Х.Лукасевич Т.Ніколаєва |
3. | Християнська етика | О.Хутка | 10 | ІІІ | І.Сокіл |
4. | ІКТ | Р.Данилів | 10 | ІІІ | Н.Шершунь |
Переможці і призери конкурсів:
№з/п | Назва | Прізвище, ім‘я учня | Клас | Місце | Вчитель |
1. | ІІ етап конкурсу ім. Т.Шевченка | П.Ферій І.Хутка | 5 10 | ІІІ І | О.Лоза Н.Луців |
2. | Сурми звитяги | О.Хутка | 10 | ІІІ | О.Хутка |
3. | Першість району з шахів | В.Слівко | 11 | ІІІ | О.Павлик |
4. | Першість району зі спортивної стрільби | М.Коваль | 11 | І | О.Павлик |
5. | Конкурси –захисти учнівських проектних, дослідницьких та пошукових робіт | О.Теплова М.Назаров Д.Вуйко Ю.Пастернак І.Швед Н.Федишин | 10 4-Б 4-Б 4-А 11 7 | ІІ І І І ІІІ І | Труд. навчан. Нове життя вторинної сировини Історія Біологія |
Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2015-2016 н.р.
№ з/п | Предмет | Прізвище, ім.‘я учня | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Англійська мова | Мисько Роман | 9 | ІІ | Х. Тиховська |
2. | Математика | Назаров Данило | 6 | ІІІ | І.Ткач |
3. | Трудове навчання | Хутка Ольга | 9 | ІІ | Н. Кізан |
4. | ІКТ | Данилів Роман | 9 | І | Н.Шершунь |
5. | Французька мова | Мисько Роман Хутка Ольга Хутка Ірина Махнюк Софія Лішинська Софія | 9 9 9 10 11 | ІІІ | Ю.Тріщук |
6. | Християнська етика | Хутка Ольга | 9 | ІІ | І. Сокіл |
7. | Інформатика | Мисько Роман | 9 | ІІ | Н.Шершунь |
8. | Історія | Каминська Софія Тріщук Денис Гулей Марія | 8 9 10 | ІІІ | Н.Ферій |
Переможці і призери конкурсів, турнірів, спортивних змагань
у І семестрі 2015-2016 н.р.
№з/п | Назва | Прізвище, ім.‘я учня | Клас | Місце | Вчитель |
1. | ІІ етап конкурсу ім. Т.Шевченка | Хутка Ірина Швець Вікторія | 9, 5-Б | ІІІ, ІІ | Н.Луців Н.Ништа |
2. | Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика | Махнюк Софія Угринович Олеся Ферій Павло | 9 7 4 | І | Н.Луців О. Куртяк |
3. | Конкурс Євроклубів | Жищинська Анна Махнюк Софія Теплова Олена Чекалова Олена Дуфанець Марта Матвіїв Анна | 10,9, 6 | І | Т Лаба |
4. | Конкурс «Горішок» | Петришин Владислав Ферій Павло Волошин Маркіян | 4 | ІІ | О. Куртяк |