Результати анкетування про якість освіти і комунікації в освітньому закладі серед вчителів

Замовлення на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників ліцею "Інтелект" на 2023-2028 роки

Результати опитування щодо проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками ліцею 2023р.

Перспективний план-графік самоосвіти та підвищення кваліфікації педагогів ліцею на 2023 рік

Національно-патріотичне виховання

Перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників ліцею "Інтелект" ЛМР на 2022 рік

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Заходи проведені для педагогічного колективу працівниками, які пройшли навчання у 2021 році.

1. Семінар "Формування компетентностей для життя в НПП "Інтелект України" для вчителів, які працюють за НПП "Інтелект України". Провела Бута Л.Р.
  2. Інструктаж з охорони праці для працівників закладу. Провели: Дідун Р.О., Синицька О.Б.
  3. Інструктаж з пожежної безпеки для працівників закладу. Провела Мудрик Т.В.
  4. Виступ вчителів, які пройшли навчання по НУШ на педагогічній раді на тему: "ПРо адаптацію учнів 1-х класів до умов НУШ та педагогічного проекту "Інтелект України". Провели: Сокіл І.С., Поритко О.В., Дорош І.М.
  5. Нарада з питань профілактики булінгу із педагогами та працівниками ліцею. Провела Мудрик Т.В.
  6. Семінар "Запобігання булінгу у школі" для класних керівників. Провела Захарків О.Ю.
  7. Тренінг "Емоційний простір. Створення класу лідерів" для вчителів старшої школи. Провела Сокіл І.С.
  8. Тренінг "Місія класу. Створення класу лідерства" для вчителів молодшої школи. Провели Хіцяк О.С., Дракус І.І.